
Свердло по металу S&R Meister HSS 12 мм 101-151 мм
- В наявності
- Код: 47406
290 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | S&R power |
| Вид | Свердло |
| Довжина загальна | 151 мм |
| Довжина робоча | 101 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип свердла | Спіральне |
- Ціна: 290 ₴

