Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 10 м |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Розмір комірки | 35х35 мм |
| Тип | Сітка-рабиця |
| Ширина | 1.2 м |
- Ціна: 920,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 10 м |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Розмір комірки | 35х35 мм |
| Тип | Сітка-рабиця |
| Ширина | 1.2 м |