Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 10 м |
| Діаметр | 1.8 мм |
| Розмір комірки | 50х50 мм |
| Тип | Сітка-рабиця |
| Ширина | 1.5 м |
- Ціна: 1 244,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону | 10 м |
| Діаметр | 1.8 мм |
| Розмір комірки | 50х50 мм |
| Тип | Сітка-рабиця |
| Ширина | 1.5 м |