Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Артдеко |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Цифри |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 49,90 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Артдеко |
| Висота | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Цифри |
| Товщина | 3 мм |