Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 150 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Діаметр | 6 см |
| Матеріал | Акрил, Нержавіюча сталь |
| Тип | Млинок для перцю |
- Ціна: 88 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 150 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Діаметр | 6 см |
| Матеріал | Акрил, Нержавіюча сталь |
| Тип | Млинок для перцю |