Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Висота | 95.5 см |
| Глибина | 39 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 45.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг |
| Кількість шухляд | 4 шухляди |
| Тип | Комоді |
- Ціна: 1 880 ₴


