Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 38 см |
| Особливості | Мити в посудомийній машині не можна. |
| Призначення | Для ножів |
| Тип | Магнітна планка |
| Товщина | 1.5 см |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 4.6 см |
- Ціна: 114 ₴


