
Відро для сміття Алеана 18 л темно-коричневе 122065
- В наявності
- Код: 576313
277 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 18 л |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 см |
| Довжина: | 29 см |
| Колір | Темно-коричневий |
| Наявність кришки | З кришкою |
| Призначення | Для сміття |
| Розмір | 29x24x44 см |
| Тип | Відро для сміття |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 277 ₴

