-42%Кошик для зберігання Алеана 30 л оливковий (122076)
- Менше 2 од.
- Код: 85032
240 ₴
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 30 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25.5 см |
| Глибина | 31 см |
| Колір | Оливковий |
| Особливості | Без кришки |
| Ширина | 42.5 см |
- Ціна: 140 ₴

