
Кошик для зберігання Алеана 10 л біла роза (122058)
- В наявності
- Код: 85628
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 38.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 10 л |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 25 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Особливості | Без кришки |
| Тип | Кошик |
- Ціна: 149 ₴

