
Кошик для зберігання Алеана 30 л біла роза (122076)
- В наявності
- Код: 85629
262 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 30 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25.5 см |
| Довжина: | 42.5 см |
| Особливості | Без кришки |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 262 ₴

