Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Кругла |
| Тип | Вазон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Призначення | під дренажний вазон діаметром 9-18 см |
- Ціна: 9 ₴


