-25%Cвітильник світлодіодний лінійний Enerlight Laura 36 W 6500К
- В наявності
- Код: 419354
269 ₴
201,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світлодіодний світильник Enerlight Laura 36 Вт 6500 К стане ефективним рішенням для освітлення житлових та комерційних приміщень з орієнтацією на яскраве холодне світло. Потужність 36 Вт забезпечує достатній світловий потік, а температура 6500 К створює холодно-біле освітлення, яке ідеально підходить для офісів, коридорів чи господарських приміщень. Корпус виготовлений із металу, що покращує тепловідведення та стабільність роботи, а драйвер формату IC дозволяє працювати в діапазоні напруги 180-265 В без пульсацій. З-поміж переваг — швидке включення, рівномірне світло, відсутність ртуті та ультрафіолетового випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімкача | без вімікача |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
| Кут розсіювання | 140° |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга | 180-265V |
| Потужність | 36 W |
| Розмір | 1200х70х20 мм |
| Світловий потік | 3000 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
- Ціна: 201,80 ₴

