Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 30 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 459 ₴


