Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 63 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 15-36 кг |
| Ремені безпеки | Трьохточкові |
| Тип | Автокрісло |
| Тип кріплення | Штатний ремінь автомобіля |
| Встановлення | Обличчям уперед |
- Ціна: 839 ₴

