Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z-Light |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | з димеруванням |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга | 230V |
| Особливості | З пультом |
| Потужність | 48 W |
| Розмір | 390х80 мм |
| Світловий потік | 3840 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 109 ₴


