Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interos |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Банка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр | 10 см |
| Об'єм | 850 мл |
| Призначення | Для сипких продуктів |
- Ціна: 141,80 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interos |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Банка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр | 10 см |
| Об'єм | 850 мл |
| Призначення | Для сипких продуктів |