
Підставка під вазон Терра 17х13 см Алеана теракот (112967)
- Менше 2 од.
- Код: 577155
13,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Колір | Теракотовий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Кругла |
| Тип | Вазон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Діаметр | 15 см |
| Призначення | під вазон Терра 17х13 см |
- Ціна: 13,20 ₴

