Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 335 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 см |
| Довжина: | 150 см |
| Комплектація | З ніжками |
| Матеріал | Акрил |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 19 400 ₴


