-26%Плитка гіпсова "Амстердам 10" 0,48 м.кв.
- В наявності
- Код: 524154
406,70 ₴
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Живий камінь |
| Вага | 9 кг |
| Кількість в пакованні | 7 штук |
| Матеріал | Гіпс |
| Розмір | 525х150х25 мм |
| Тип | Пряма |
| Паковання | 0,48 м.кв. |
- Ціна: 299 ₴

