Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenGard |
| Кількість місць | 3 |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал тента | Тканина Оксфорд з вологовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал чохлів | Тканина Бязь Голд |
| Наповнювач | Поролон |
| Розмір | 212x160х178 см |
| Тип | Гойдалка |
- Ціна: 18 999 ₴


