Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обігрівання | 11 м2 |
| Потужність | 600 Вт |
| Розмір | 900х14х600 мм |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Тип | Керамічна панель |
| Тип керування | Електронне |
- Ціна: 3 299 ₴


