Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімкача | без вімікача |
| Кут розсіювання | 120° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 170-265 V |
| Потужність | 20 W |
| Розмір | 565.5х55.7х64.5 мм |
| Світловий потік | 2000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
- Ціна: 522 ₴


