
Світильник садово-парковий Horoz Electric Crystal 0.06W 6400K на сонячній батареї
- В наявності
- Код: 413178
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | ємність акумулятора 100mAh |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Особливості | на сонячній батареї |
| Потужність | 0.06 W |
| Розмір | 370х75 мм |
| Світловий потік | 1.5 Lm |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Світильник вуличний |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Тип монтажа | на підставці |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 299 ₴

