
Світильник світлодіодний Lezard 24W 4200К (168-SCELSU-4224)
- В наявності
- Код: 411324
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 4200К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 180° |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга | 220-240 V |
| Потужність | 24 W |
| Розмір | 168х168 мм |
| Світловий потік | 2280 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник накладний |
- Ціна: 286 ₴

