
Світильник світлодіодний Lezard 24W 4200К (167-CCELSU-4224)
- В наявності
- Код: 411323
252,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4200 K |
| Кут розсіювання | 180° |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 24 W |
| Розмір | 167х167 мм |
| Світловий потік | 2280 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник накладний |
- Ціна: 252,50 ₴

