
Свiтильник світлодіодний лінійний Feron AL5020 52W (6566)
- В наявності
- Код: 410957
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид вімкача | без вімікача |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 52 W |
| Розмір | 1200х60х23 мм |
| Світловий потік | 4100 Lm |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип | Світильник лінійний |
- Ціна: 275 ₴

