-25%Cвітильник світлодіодний Enerlight AURA 18W 4000К (AURA18SMD80N)
- В наявності
- Код: 411431
330 ₴
247,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Колірна температура | 4000К |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Метал, Полікарбонат |
| Напруга | 180-265V |
| Потужність | 18 W |
| Розмір | 252х55 мм |
| Світловий потік | 1440 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
- Ціна: 247,50 ₴

