
Прожектор світлодіодний Etron Spotlight Power 1-ESP-222 12W 5000К з датчиком руху
- В наявності
- Код: 4100020
698 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Колірна температура | 5000K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Напруга | 185-265V |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 138х117 мм |
| Світловий потік | 1100 Lm |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип | Прожектор з датчиком руху |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 698 ₴

