Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 140° |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 160-260 V |
| Особливості | З датчиком ручу |
| Потужність | 10 W |
| Розмір | 140х50 мм |
| Світловий потік | 850 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін експлуатації | 25000 годин |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник настінно-стельовий |
- Ціна: 459 ₴


