
Патрон для дриля YATO : HEX-1/4", Ø=0.5-6.5 мм, L= 75 мм, металевий (YT-04645)
- В наявності
- Код: 354300
303,80 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 75 мм |
| Додаткові характеристики | діапазон кріплення від 0.5 мм до 6.5 мм |
| Призначення | для акумуляторного шуруповерта, для дриля |
| Тип | Патрон |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип хвостовика | HEX 1/4" |
- Ціна: 303,80 ₴

