
Набір надфілів алмазних YATO 160х50х4 мм 3 штуки (YT-6150)
- В наявності
- Код: 354404
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Кількість предметів | 3 |
| Тип | Набір надфілів |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 179 ₴

