Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип | Набір надфілів |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 380 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип | Набір надфілів |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 70 мм |