Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга живлення : 230 В Номінальна потужність : 1,5/3,0 кВт Продуктивність по повітрю, не менше м3/год: 300 Два ступені регулювання потужності Робота в режимі вентилятора Високоточний термостат з гістерезисом 1°С, який підтримує температуру повітря в приміщенні на бажаному рівні без перегріву і забезпечує мінімальне споживання електроенергії Вбудований захист від перегріву Ступінь захисту ІР 22 Рекомендовано для опалення приміщення площею 25-30 м2. Більш точний вибір номінальної потужності проводиться з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення Найдовша гарантія на ринку тепловентиляторів. Система якості ISO 9001:2015 дозволяє істотно підвищити надійність і надати споживачеві повну гарантію виробника 3,5 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3,5 роки |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обігрівання | 30 м2 |
| Потужність | 3000 Вт |
| Розмір | 245х272х371 мм |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Тип | Тепловентилятор |
| Тип керування | Механічний |
- Ціна: 4 428 ₴


