Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Вага | 7.24 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 28 см |
| Наявність кришки | З кришкою |
| Покриття | Без покриття |
| Тип | Казан |
| Товщина | 3.8 мм |
- Ціна: 2 061,90 ₴


