Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захист від перегріву; Вимкнення при перекиданні; Режим "Антизамерзання"; Обігрівач оснащений підставками на коліщатках; Є регулювання з трьома ступенями; Складається з 9 секцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрівальний елемент | Олива |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обігрівання | 24 м2 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір | 435х135х580 мм |
| Тип | Масляний радіатор |
| Тип керування | Механічний |
- Ціна: 3 125 ₴


