Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SEQUOIA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Розсувні |
| Колір | Секвоя |
| Комплектація | Двері, кріплення, ручки, молдинги. |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 2030х810 мм |
| Тип | Двері гармошка |
| Товщина | 6 мм |
- Ціна: 1 999 ₴


