Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 170-265 V |
| Потужність | 30 W |
| Розмір | 300х55 мм |
| Світловий потік | 2700 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
- Ціна: 1 269 ₴


