-30%Кошик для зберігання Stenson iз ручками XL 36х26х24 см 30494-XL
- В наявності
- Код: 5713392
226,80 ₴
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 15 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 26 см |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Особливості | З ручками |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 159 ₴

