Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 31.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для фіксації рослин |
| Тип | Драбинка |
| Товщина | 6 мм |
- Ціна: 29 ₴


