Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 2.9 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13.5 см |
| Глибина | 17 см |
| Колір | Фрезія |
| Особливості | З ручками |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 114 ₴


