-22%Ламінат Kronospan KRONOSTEP 8199 8/32 Дуб Альпійський 4V (2.22м2) 9 штук
- Менше 2 од.
- Код: 550008
540 ₴
423,34 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronospan |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | данний товар відпускається кратно упаковці |
| Клас зносостійкості | 32 клас |
| Кількість в пакованні | 9 штук |
| Площа упаковки | 2.22 м2 |
| Розмір ламелі | 1285х192 мм |
| Фаска | 4V (з 4х сторін) |
| Ціна | Ціна вказана за 1 м2 |
- Ціна: 423,34 ₴

