
Ручка на планці ASPECT РП-72.23 (Чорна) (90016615)
- В наявності
- Код: 3922760
279 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина 21.5 смШирина 4.5 смВисота 1 смДовжина ручки 12 см Довжина вирізу 3.3~ см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspect |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 см |
| Довжина: | 21.5 см |
| Довжина ручки | 12 см |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ручка на планці |
| Ширина | 4.5 см |
- Ціна: 279 ₴

