
Шнур Flagman Blackfire PE X-4 150m 0.19mm Fluo Yellow X4B-019
- В наявності
- Код: 793955
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнур Flagman Blackfire PE X-4 - ідеальний вибір для риболовлі. Його яскравий флуоресцентний жовтий колір допомагає підсвітити шнур у воді, забезпечуючи вам відмінну видимість і спостереження за ним. Шнур має велику міцність і стійкість до навантажень, що робить його відмінним вибором для лову різних видів риби. Flagman Blackfire PE X-4 - це надійний і високоякісний рибальський аксесуар для вашого успішного риболовного досвіду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Діаметр | 0.19 мм |
| Колір | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Розривне навантаження | 10 кг |
| Тип | Шнур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 м |
| Кількість волокон | 4 |
| Матеріал | PE |
| Тест | 20 lb |
- Ціна: 201 ₴

