
Дитяча пiдставка на дві сходинки "Dunya"/06104/ Мікс
- В наявності
- Код: 5714935
291 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча підставка на дві сходинки "Dunya" - це надійний та безпечний аксесуар для дітей. Вона дозволяє малюкам легко досягати високих полиць, раковини або інших предметів у ванній кімнаті чи кухні. Зручна конструкція та міцні матеріали забезпечують стабільність та надійність цієї підставки. Вона ідеально підходить для навчання незалежності та самостійності дітей в їхньому повсякденному житті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22.5 см |
| Довжина: | 34 см |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Кількість сходинок | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 291 ₴

