Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа ETRON Light Power 1-ELP-088 MR16 - ефективне освітлення з технологією світлодіодів. З потужністю 8 Вт та тепловіддачею 4200K, вона створює яскраве та природне світло. Працює при напрузі 220V і має стандартний гніздовий тип GU10. Ця лампа енергоефективна та довговічна, ідеальна для освітлення різноманітних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4200 K |
| Напруга | 165-265 V |
| Потужність | 8 W |
| Світловий потік | 680 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип | Світлодіодна лампа |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма лампи | Гриб |
- Ціна: 69 ₴


