
Світлодіодний прожектор Delux FMI 11 10W 6500K чорний (90019304)
- Менше 2 од.
- Код: 4101503
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор DELUX FMI 11 LED 10Вт із температурою 6500K - це ефективне та надійне джерело світла. Чорний корпус забезпечує естетичний вигляд, а стандарт IP65 гарантує захист від вологи, ідеально для зовнішнього використання. Заощаджуйте енергію завдяки енергоефективності 10Вт LED. Ідеальний для освітлення зон навколо будинку чи офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 10 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 104х84х22 мм |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип встановлення | настінний, на штатив |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 182 ₴

