Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор Horoz Electric Remix-50 із SMD LED 50W RGB - це потужне та елегантне джерело світла. Чорний корпус гармонійно вписується в будь-який інтер'єр. З використанням високоефективних LED, цей прожектор забезпечує якісне та насичене освітлення для різноманітних потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга | 100-260 V |
| Потужність | 50 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 178х28х170 мм |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 725 ₴


