Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isover |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Товщина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група горючості | НГ (А1) |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,039 Вт/м*К |
| Кількість в пакованні | 10 штук |
| Об'єм | 7.5 м2 |
| Призначення | Для скатних покрівель та перегородок. |
| Розмір | 625х1200 мм |
| Тип | Мінеральна вата |
- Ціна: 1 396 ₴


