-25%Прожектор світлодіодний Horoz Electric Pegasus-20 20W 6400K
- В наявності
- Код: 4101542
402 ₴
301,50 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор Pegasus-20 - це потужний світлодіодний пристрій з 20 Вт, ідеальний для освітлення зовнішніх просторів. Забезпечує яскраве біле світло (6400K) з високою ефективністю. Захищений за стандартом IP65, гарантує стійкість до погодних умов. Компактний та легкий у використанні, ідеально підходить для освітлення саду, подвір'я чи будівель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга | 175-250V |
| Потужність | 20 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 115х27х110 мм |
| Світловий потік | 2200 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 301,50 ₴

